
Витяжка SeeNERGY Iris Incasso Vetro 76 WH вбудована 680 м³/ч
28 039 ₴
- В наявності
- Код: 75282793
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Навіси для шаф - IRIS INCASSO VETRO 76 WH IRIS INCASSO VETRO 76 WH! Див. ЕНЕРГІЯ НОВИНКА! Вбудована кухонна витяжка класу енергоспоживання А. Виготовлена з нержавіючої сталі. Капюшон доступний в двох розмірах: 56 см і 76 см. світлодіодне освітлення. Витяжка дуже тиха. Він може працювати як екстрактор і абсорбер. Має таймер і сигналізує про необхідність промивання або заміни фільтрів. За бажанням можна керувати за допомогою пульта дистанційного керування. Компанія SeeNERGY з самого початку займається розробкою, виробництвом і продажем побутової техніки для найвибагливіших клієнтів. Досвід роботи власників на ринку перевищує двадцять років. Суть нашого бізнесу полягає в тому, щоб продавати товари завжди з думкою про людей. Ми адаптуємо пристрої до індивідуальних потреб і вподобань клієнта, а не навпаки. Зараз SeeNERGY задає нові напрямки розвитку. Це передбачає активізацію діяльності, спрямованої на зміцнення лідируючих позицій у сфері якості, інновацій, дизайну та надійності в індустрії великої побутової техніки в преміальному секторі. Продукція бренду SeeNERGY доступна в Польщі з 2015 року. Витяжки та інша побутова техніка здебільшого розроблена та виготовлена в Італії. Місія SeeNEERGY полягає в тому, щоб надавати користувачам обладнання найвищої якості, яке полегшує повсякденне життя, а шлях до успіху в найближчі роки полягає в підтримці високого рівня інновацій і постійного розвитку. Пристрої з логотипом SeeNERGY поєднують у собі переваги, які оцінили найдосконаліші та найвибагливіші кухарі. Витяжки відрізняються чудовими технологічними рішеннями, винятковою функціональністю та ефективністю, ексклюзивним зовнішнім виглядом та надійністю. Нотка розкоші супроводжується екологічною відповідальністю. Вся продукція для студії кухонних меблів на 100% виготовлена в Італії. Вбудована техніка SeeNERGY створена для людей, які завжди прагнуть доповнити своє життя новими перевагами, обираючи техніку з особливими перевагами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seenergy |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 76 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | металевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 23 мм |
| Клас енергетичної ефективності | A |
| Клас ефективності динамічного потоку | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | E |
| Максимальна висота | 23 |
| Мoдель | Iris Incasso Vetro 76 WH |
| Продуктивність витяжки | 680 |
| Фільтр від жиру | Алюмінієвий |
| Шум | 48dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 039 ₴

