
Світильник настінний Milagro Shine 15W LED хром 80 см
5 177 ₴
- В наявності
- Код: 75547979
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний світильник з колекції Shine від Milagro. Потужність 15 Вт, світлодіодна лампа. Довжина 80 см, колір хром. Колірна температура 4000K забезпечує нейтральне біле світло, комфортне для ока. Прості стилістичні лінії світильника дозволяють йому гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр, особливо в мінімалістичних та сучасних стилях. Чудово підходить для встановлення у ванній кімнаті над дзеркалом, для підсвічування картин у житлових приміщеннях, готелях та офісах. Клас герметичності IP44 забезпечує захист від брызок та крапель води. Моделі серії Shine відрізняються якісною обробкою при доступній ціні. Колекція представлена в 6 колірних варіантах. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4 мм |
| Ширина | 11.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 80 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 47 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Kuchnia, Łazienka |
| Мoдель | Shine |
| Максимальна потужність лампи | 15W Вт |
| Марка | Milagro |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | LED |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Kinkiety |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 177 ₴


