
Газова варильна поверхня Beko HILW64325SB 4 конфорки 60 см
16 834 ₴
- В наявності
- Код: 75705170
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Газова варильна поверхня Beko HILW64325SB призначена для вбудовування в кухонні стільниці. оснащена 4 газовими конфорками, включаючи одну WOK потужністю 5000 Вт для інтенсивного приготування страв. Інші конфорки мають потужність 1000 Вт, 1750 Вт та 1750 Вт. Чорне стеклокерамічне покриття. Функція FlameAdjust дозволяє точно регулювати розмір полум'я. Вбудований електрозапалювач в ручках для зручного запуску конфорок. У комплекті інструкція з експлуатації та гарантійний талон. Напруга живлення 220-240 В.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Стан | Новий |
| Тип | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Таймер | Ні |
| Електропідпал | Так |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Глибина | 524 мм |
| Висота | 4.6 мм |
| Ширина | 585 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конфорка WOK | Да |
| Мoдель | HILW64325SB |
| Потужність конфорки 1 WOK | 5000 |
| Потужність конфорки 2 | 1000 |
| Потужність конфорки 3 | 1750 |
| Потужність конфорки 4 | 1750 |
| Напруга живлення | 220-240 |
| Функція FlameAdjust | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 834 ₴






