
Concept Витяжка вбудована КОНЦЕПЦІЯ OPV3890 телескопічна 90 см 620 м³/год
13 642 ₴
- В наявності
- Код: 75855460
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витяжка вбудована КОНЦЕПЦІЯ OPV3890 телескопічного типу, лінія SINFONIA. Ширина 90 см, глибина 31 см, висота витяжки 27 см. Продуктивність 620 м³/год, рівень шуму 68 дБ. Корпус із нержавіючої сталі чорного кольору. оснащена металевим жировим фільтром. Клас енергоефективності за освітленням D, клас ефективності поглинання забруднень D. Діаметр выпуску 150 мм. Мінімальна відстань від електричної варильної панелі 650 мм, від газової панелі 700 мм. Напруга 220-240 В, частота 50/60 Гц, потужність 169 Вт. Вага нетто 11,5 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Concept |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 900 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | металевий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11.5 |
| Висота | 27 мм |
| Діаметр випуску | 150 |
| Клас енергоефективності з освітлення | D |
| Клас ефективності поглинання забруднень | D |
| Мінімальна відстань від газової панелі | 700 |
| Мінімальна відстань від електричної варильної панелі | 650 |
| Мoдель | OPV3890 |
| Потужність | 169 |
| Напруга | 220-240 |
| Продуктивність витяжки | 620 |
| Серія | SINFONIA |
| Тип | Витяжка вбудована |
| Частота | 50/60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 642 ₴

