
Винна шафа Amica WCB1K54B24.1 на 24 пляшки чорна
39 911 ₴
- В наявності
- Код: 75860347
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Винна шафа Amica WCB1K54B24.1 призначена для зберігання 24 пляшок вина. оснащена електронним контролем температури з діапазоном від 5 до 20°C для оптимального зберігання різних сортів вина. Одна температурна зона забезпечує підтримання постійної температури. Вбудована захист від УФ-променів зберігає якість вина. Шафа оснащена дверима з можливістю зміни напрямку відкривання. Габарити: ширина 59 см, глибина 60,8 см, висота 45,5 см. Енергетичний клас G, клас шуму C. Дерев'яні полиці забезпечують надійне розташування пляшок. Оптимальна вологість зберігається завдяки конструкції шафи. Модель оснащена дисплеєм для контролю температури.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Вбудована техніка | Так |
| Кількість температурних зон | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45.5 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двері просторові | Да |
| Дерев'яні полиці | Да |
| Діапазон температур | 5-20 |
| Довжина: | 60.8 мм |
| Захист від УФ | Да |
| Клас шуму | C |
| Мoдель | WCB1K54B24.1 |
| Загальний об'єм | 24 |
| Оптимальна вологість | Да |
| Особливості | Склопакети із захистом від УФ-променів, Перенавішуються двері, Дисплей, Регулювання вологості |
| Тип | Винний холодильник |
| Електронний контроль температури | Да |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 911 ₴



