
Витяжка купольна Gorenje DK63MCLI срібна 60 см 621 м³/год
21 935 ₴
- В наявності
- Код: 75860389
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витяжка купольна Gorenje DK63MCLI срібного кольору призначена для встановлення на стіну кухні. Ширина 60 см, глибина 50 см, висота 31 см. Продуктивність у режимі відкритого повітряного обміну становить 621 м³/годину. Рівень шуму 65 дБ. оснащена одним мотором і двома точками освітлення класу A. Фільтр жировий алюмінієвий. Керування механічне за допомогою поворотних ручок. Клас енергоефективності D. Клас ефективності поглинання забруднень E. Діаметр виходу повітря 15 см. Висота встановлення максимум 15 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Режими роботи | Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Настінна |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Ширина | 600 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Фільтр | металевий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 31 мм |
| Діаметр виходу повітря | 15 |
| Клас енергоефективності | D |
| Клас енергоефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | E |
| Кількість моторів | 1 |
| Кількість точок освітлення | 2 |
| Максимальна висота встановлення | 15 |
| Матеріал фільтра | Алюмінієвий |
| Мoдель | DK63MCLI |
| Продуктивність витяжки | 621 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 935 ₴



