
Витяжка купольна Gorenje DK63MCLB чорна 60 см 621 м³/год
24 784 ₴
- В наявності
- Код: 75860391
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витяжка купольна Gorenje DK63MCLB — настінна модель у стилі ретро чорного кольору. Ширина 60 см, глибина 50 см, висота 31 см. Продуктивність у відкритій системі 621 м³/год. Рівень шуму 65 дБ(A). оснащена алюмінієвим жировим фільтром. Один двигун, два світильники. Керування механічне (покручувачі). Клас енергетичної ефективності D. Клас ефективності освітлення A. Клас ефективності контролю забруднень E. Діаметр вихідного отвору 15 см. За відгуками споживачів відрізняється високою естетикою, якістю виконання та функціональністю. Легко монтується та керується.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Настінна |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 600 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Фільтр | металевий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 310 мм |
| Діаметр виходу повітря [см] | 15 |
| Діаметр вихідної отвори | 15 |
| Клас контролю забруднень | E |
| Клас енергетичної ефективності | D |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість моторів | 1 |
| Кількість світильників | 2 |
| Мoдель | DK63MCLB |
| Продуктивність витяжки | 621 |
| Шумність | 65dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 784 ₴



