
Витяжка Gorenje BHP62CLI вбудована
9 506 ₴
- В наявності
- Код: 75860392
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Кухонна витяжка Gorenje BHP62CLI Клас енергоспоживання: CDДля встановлення в шафуТип керування: Ручки Рівень шуму: 71 дБ(А)ККД у відкритій системі циркуляції: 435 м³/годШирина: 600 ммВисота: 170 мм ФІЛЬТРИ ПРОТИ ЖИРУ Фільтри, які можна мити в посудомийній машині Металеві жирові фільтри у витяжках Gorenje легко знімаються та чистяться. Їх можна мити вручну або в посудомийній машині за допомогою делікатної програми. Ручки та ручка виконані в кольорі старого золота Малюнок капюшона ніжного кольору слонової кістки або матового чорного кольору доповнюється характерною ручкою кольору старого золота. Традиційні ручки дозволяють керувати витяжкою та її функціями. Декоративна ручка, що відповідає дизайну всієї колекції, чудово доповнює зовнішній вигляд витяжки та підкреслює її класичний характер.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Ширина | 60 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 31.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Потужність освітлення | 6 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 17 мм |
| Річне споживання енергії | 41,7 кВтч |
| Діаметр виходу повітря [см] | 15 |
| Клас енергетичної ефективності | C |
| Клас ефективності динамічного потоку | D |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | A |
| Код сертифікації | 75032 |
| Кількість моторів | 1 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Кількість фільтрів для жиру | 2 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мoдель | BHP62CLI |
| Потужність | 141 |
| Продуктивність витяжки [м3/год] | 350 |
| Степені потужності вентилятора | 3 |
| Тип освітлення | LED |
| Керування | Механічне |
| Функції | Витяжка, Поглинач |
| Шумність | 65dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 506 ₴







