Доставка зі складу 5-10 днів. ОВОЧЕРЕЗКА MG 150 STEBA STEBA ОВОЧЕРЕЗАЛЬНА МАШИНА MG 150 STEBA Електронний пристрій для приготування салатів із 5 насадками для подрібнення фаршу, дрібна сітка, груба сітка, нарізка, нарізка хвилями Додаткова насадка для картоплі фрі Додаткова добавка для сорбету для заморожених фруктів Міцний високопродуктивний двигун Великий отвір для заповнення Простота експлуатації для швидкої заміни наконечників Нековзні гумові ніжки Легке очищення Потужність: 150 Вт (230 В ~) Вага: 2,1 кг Розміри (В / Ш / Г): 27 x 18,5 x 18 см Корпус: нержавіюча сталь / антрацит EAN: 4011833303134
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steba |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип обладнання | Автоматичний слайсер |
| Заточувальний пристрій | Немає |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Подавання продукту | Ручна вертикальна |
| Регулювання швидкості | Немає |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від випадкового включення | Так |
| Відсік для шнура | Ні |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Блокування роботи без візка | Немає |
| Можливість компактного зберігання | Да |
| Захист від випадкового висування візка | Немає |
| Захисна кришка ножа | Да |
| Матеріал напрямної пластини | метал |
| Матеріал ножів | Неіржавка сталь |
| Матеріал таці | пластик |
| Нахил робочого столу | Немає |
| Ніж хвилястої форми | Немає |
| Ніж прямої форми | Да |
| Отвори для кріплення до столу | Немає |
| Таця для нарізаних продуктів | Да |
| Знижений рівень шуму | Да |
| Самозаточувальні ножі | Немає |
| Штовхач із захистом від пальців | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр ножа | 190 |
| Мoдель | MG 150 |
| Максимальна товщина скибочки | 15 |
| Марка | Steba |
| Номінальна споживана потужність | 150 |
| Тип | Овочерізка |
| Колір | Szare |
| Габаритні розміри та параметри нарізування | |
| Довжина: | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142 764 ₴


