
Вбудована газова варильна панель Candy CHW6LBB
9 903 ₴
- В наявності
- Код: 76013575
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована газова варильна панель Candy CHW6LBB. Газова варильна поверхня для вбудовування в кухонний гарнітур. Модель CHW6LBB від виробника Candy.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Стан | Новий |
| Тип | Газова |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 8 мм |
| Глибина | 51 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витяжка | Немає |
| Запальник газу | Да |
| Захист | Защита от утечки газа |
| Конфорки | 4 конфорки |
| Матеріал плити | Неіржавка сталь |
| Матеріал решітки | Емальований |
| Мoдель | CHW6LBB |
| Потужність | 7000 |
| Потужність — Конфорка 1 | 1000 |
| Потужність — Конфорка 2 | 2500 |
| Потужність — Конфорка 3 | 1750 Вт |
| Потужність — Конфорка 4 | 1750 Вт |
| Напруга живлення | 220 - 240 V |
| Тип газа | G20/20 (Природний газ) |
| Тип плити | Класична |
| Тип решітки | Двочастинна |
| Керування | Ручки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 903 ₴



