
BERDSEN Винна шафа BERG BRGJC7 вбудована чорна 7 пляшок 87 см
21 206 ₴
- В наявності
- Код: 76015166
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Винна шафа BERG BRGJC7 призначена для вбудовування під стільницю. Корпус чорного кольору зі скляними дверима із захистом від УФ-випромінювання (2 шари скла). Вмістимість 7 пляшок об'ємом 0,75 л. Одна температурна зона з діапазоном регулювання 5-20°C. оснащена цифровим дисплеєм температури білого кольору та світлодіодним внутрішнім освітленням. Система охолодження використовує холодоагент R600a. Антивібраційна система забезпечує тиху роботу з рівнем шуму 41 дБ. Можливість зміни напрямку відкривання дверей та регулювання ніжок. Енергетичний клас A. Кліматичний клас SN/N/ST. Споживання електроенергії 135 кВт/рік. Вага нетто 17,6 кг. Гарантія виробника 3 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Вбудована техніка | Так |
| Кількість температурних зон | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 52 мм |
| Висота | 87 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційний компресор | Да |
| Вага нетто | 17.6 |
| Внутрішнє освітлення | LED біле |
| Діапазон температури | 5-20 |
| Дисплей | Цифровий, білий |
| Кліматичний клас | SN/N/ST |
| Кількість пляшок | 7 |
| Матеріал дверей | Скло 2 шари із захистом від УФ |
| Мoдель | BRGJC7 |
| Призначення | Подавання вина |
| Особливості | Склопакети із захистом від УФ-променів, Антивібраційний компресор, Дисплей, Внутрішнє освітлення, перенавішовані двері |
| Перенавішові двері | Да |
| Споживання електроенергії | 135 |
| Рама дверей | Чорне скло |
| Регулювання ніжок | Да |
| Тип | Винна шафа |
| Хладагент | R600a |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 206 ₴





