
Витяжка FRANKE Telescopic FTC 632L BK чорна телескопічна 60 см
7 423 ₴
- В наявності
- Код: 76025813
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована телескопічна витяжка FRANKE Telescopic FTC 632L BK чорного кольору. оснащена алюмінієвим жировим фільтром, кількість фільтрів 2 шт. Продуктивність 310 м³/год, рівень шуму 67 дБ. Клас енергетичної ефективності D. Має два світлодіодних світильники для оптимального освітлення варильної поверхні. Глибина 28 см, діаметр виходу повітря 12 см. Підтримує режими відкритого обдуву (підключення до вентиляції) та закритого обдуву (режим рециркуляції). Система монтажу FastFix забезпечує простоту встановлення. Алюмінієвий фільтр легко чиститься в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 600 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Фільтр | металевий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вилоту повітря | 12 |
| Дистриб'ютор | Franke Polska |
| Клас ефективності освітлення | D |
| Клас ефективності поглинання забруднень | D |
| Кількість світильників | 2 |
| Кількість фільтрів | 2 |
| Кількість фільтрів для жиру | 2 |
| Мoдель | FTC 632L BK |
| Продуктивність витяжки | 310 |
| Режими роботи | Відведення, Рециркуляція |
| Система монтажа | FASTFIX |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Шумність | 67dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 423 ₴





