
Вбудована витяжка Elica SKYDOME H30 A/100
133 491 ₴
- В наявності
- Код: 76027698
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. SKYDOME PRF0146232A SKYDOME H30 A/100 Skydome забезпечує освітлення кухонного середовища та стимулює діалог з оточенням. Skydome вирізняється архітектурним дизайном освітлення, призначеним для підвищення комфорту кухні та створення унікальної та приємної атмосфери, одночасно забезпечуючи ефективність і безшумність системи навіть на великій відстані від варильної поверхні. Світлодіодна панель потужністю 28 Вт, призначена для освітлення стелі, забезпечує рівномірний і правильно відкалібрований розподіл світла по всій робочій поверхні та прилеглій території. Він оснащений регулятором яскравості та температури, завдяки чому ви завжди досягаєте ідеальної атмосфери в кімнаті. Завдяки інтелектуальному дистанційному управлінню, яке також дозволяє керувати додатковими системами освітлення, Illusion може виконувати роль центру освітлення кухні. Завдяки різноманітним варіантам кріплення повітродувки (5 напрямків кріплення) або широкому асортименту зовнішніх двигунів (4 версії) він вимагає мінімального місця для встановлення. Плоский варіант підходить навіть для приміщень з найскладнішими вимогами до монтажу. Відрізняється винятково малим розміром, до 16 см, забезпечуючи при цьому високу ефективність відсмоктування. Виріб, завдяки естетичному елементу додаткового обладнання, що забезпечує чудову ефективність відсмоктування та видалення неприємних запахів, може працювати в режимі фільтрації. ХАРАКТЕРИСТИКИ: ДОВГИЙ РІВНІСТЬ ФІЛЬТРУ, РЕГУЛЮВАННЯ ПОТУЖНОСТІ ТА СВІТЛОГО КОЛІРУ, КОМФОРТНА ТИША, ПОВНА ІНТЕГРАЦІЯ, ДУЖЕ ЛЕГКЕ ВСТАНОВЛЕННЯ Розміри: 100 см Версія: уривок Оздоблення: білий Клас енергоспоживання: A Керування: пульт дистанційного керування 3S+2B Інтенсивна продуктивність: 770 м³/год Мінімально-максимальний рівень шуму: 40 - 53 дБ(А) Загальне споживання вихлопу: 298 Вт Освітлення: LED панель 28W 2700 K - 5000 K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elica |
| Стан | Новий |
| Ширина | 41 мм |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 298 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 57 kWh |
| Клас продуктивності динамічного потоку | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | F |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Контроль | Zdalne |
| Мoдель | SKYDOME H30 A/100 |
| Марка | Elica |
| Потужність освітлення | 28W |
| Знежирювальний фільтр | Aluminiowy |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 770 |
| Тип капюшона | Wyspowy, Sufitowy, Wkład |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 5 |
| Функції | Wyciąg |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133 491 ₴




