
Світлодіодна лампа Lumina Deco Prizze Ldf316Bk
4 635 ₴
- В наявності
- Код: 76136961
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Світильник PRIZZE розроблений у сучасному стилі, але має помітні риси класичного освітлення. Універсальний чорний світильник підійде скрізь, де потрібне приглушене доповнення у вигляді торшера. Він, безсумнівно, гармонійно впишеться в оточення офісу чи навчального обладнання. Серед елементів серії PRIZZE ви можете побачити прості, але оригінальні пропозиції торшерів. Більшість сегментів виконана з високоякісного металу, але сам абажур виготовлений з тонкої напівпрозорої тканини, що надає всій конструкції легкість і легкість. Кронштейн світильника рухливий, а в місцях вигинів розташовані декоративні елементи цікавої форми. Світильник забезпечує помірне освітлення завдяки встановленню лампочки максимальною потужністю 40 Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lumina Deco |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 25 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Кімната | Biuro, Salon, Sypialnia |
| Мoдель | Prizze |
| Максимальна потужність лампи | 40W Вт |
| Марка | Lumina Deco |
| Нитка | E27 |
| Стан | Нове |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Ledowe |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 635 ₴



