
Світильник Lumina Deco Azurro C1 Ldf5508Cchr
9 192 ₴
- В наявності
- Код: 76136998
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Торшер AZURRO - простий, але водночас надзвичайно стильний світильник із сучасним виглядом. Його легко можна знайти в різних кімнатах, особливо у вітальні біля дивана і в спальні. Він забезпечує достатнє освітлення і своїм незвичайним зовнішнім виглядом привертає увагу. Торшер можна використовувати в приміщеннях, оформлених в сучасному, скандинавському або лофт стилі. Колекція сучасних торшерів AZURRO є нашим виразом вдячності за універсальність мінімалізму - практичний дизайн, універсальні форми та міцні матеріали. Модель C1 – елемент, який доповнює різноманітні інтер’єри. Він подбає про охайність кабінетів і студій, створить умови для зосередженості та зосередженості, а також цікаво облаштує молодіжну кімнату чи спальню, щоб зробити навчання та читання книг ще приємнішим. Він буде змінювати свої функції залежно від покладеної на нього ролі. Висока функціональність торшера також є результатом його якісного виготовлення та гнучкого діапазону регулювання. Шукаючи світильник для свого дому, варто звернути увагу на торшер AZURRO, який одразу зробить його яскравішим та приємнішим. Він ідеально підходить для приміщень, оформлених в модерністському, сучасному, а також в прохолодному, скандинавському стилі. Металева конструкція міцна і гарантує, що торшер легко прослужить дуже довго.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lumina Deco |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 23 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Кімната | Biuro, Salon, Sypialnia |
| Мoдель | Azurro |
| Максимальна потужність лампи | 40W Вт |
| Марка | Lumina Deco |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Łukowe |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 192 ₴


