
Світлодіодна лампа Lumina Deco Azurro C1 Ldf5508Cwt
7 737 ₴
- В наявності
- Код: 76137998
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ТОРШЕР WHITE AZURRO C1 LUMINA DECO Код продукту: LDF 5508-C (WT) Опис продукту: Торшер AZURRO білого кольору – вибір для вітальні, спальні, вітальні чи іншої кімнати, де ми плануємо читати книги. Він забезпечує достатнє освітлення для читання, а також виглядає надзвичайно стильно. Торшер AZURRO можна використовувати в сучасних, скандинавських або мансардних кімнатах. Колір і матеріал Розмір Технічні дані У набір не входять лампочки - ви можете вибрати їх відповідно до своїх уподобань. Опис серії: AZURRO — це серія сучасних торшерів, зовнішній вигляд яких свідчить про мінімалістичний підхід до дизайну інтер’єру. Кронштейн і сферичний абажур виготовлені з металу, а основа, яка забезпечує надійну підтримку всієї конструкції, виготовлена з граніту. Торшер AZURRO C1 білого кольору - це не тільки функціональний елемент будь-якого інтер'єру. Це також дуже сучасна прикраса, яка привер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lumina Deco |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 170 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 23 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Кімната | Biuro, Salon |
| Мoдель | Azurro |
| Максимальна потужність лампи | 40W Вт |
| Марка | Lumina Deco |
| Нитка | E27 |
| Стан | Нове |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Ledowe |
| Колір | Białe |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 737 ₴




