
Витяжка Т-подібна Elica SPOT URBAN CAST IRON/A/90
42 704 ₴
- В наявності
- Код: 76298419
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. SPOT URBAN PRF0147736 SPOT URBAN CAST IRON/A/90 Модель Spot Urban ідеально вписується в сучасний дизайн кухні та чудово поєднується з іншими меблями та аксесуарами. Це настінна витяжка для димоходу, розроблена для клієнтів, які цінують простий і класичний дизайн кухонних аксесуарів. Завдяки своєму магнітному та мінімалістичному дизайну він прикрашає стіну та привертає увагу. Завдяки практичним функціям забезпечує комфорт роботи та задоволення від приготування їжі. Модель має високу ефективність, під час роботи зберігається баланс між тишею та енергоефективністю. Його переваги включають ефективний двигун, механічне управління та світлодіодне освітлення. Прості форми моделі дозволяють надзвичайно легко чистити її. Технічне обслуговування ефективне, оскільки всі компоненти, як-от фільтри жиру та запаху, легкодоступні та їх можна швидко помити чи замінити. ХАРАКТЕРИСТИКИ: ДОВГИЙ РІВЕНЬ ФІЛЬТРУ, СПЕЦІАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ Розміри: 90 см Версія: витяг Оздоблення: колір чавуну Клас енергоспоживання: B Керування: механічна кнопка 3S Інтенсивна продуктивність: 630 м³/год Мінімально-максимальний рівень шуму: 52 - 71 дБ(А) Загальне споживання вихлопу: 255 Вт Освітлення: LED 2x2,5 Вт 3500K Діаметр виходу: 150 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elica |
| Стан | Новий |
| Ширина | 71 мм |
| Тип витяжки | Настінна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 255 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 53 kWh |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | A |
| Клас енергоспоживання | B |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | D |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Контроль | Mechaniczne |
| Мoдель | SPOT URBAN CAST IRON/A/90 |
| Марка | Elica |
| Потужність освітлення | 2 x 2,5W |
| Знежирювальний фільтр | Aluminiowy |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 630 |
| Тип капюшона | Kominowy, Przyścienny, Skośny |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 3 |
| Функції | Wyciąg |
| Колір | Żeliwny |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 704 ₴





