
Духова шафа Grundig GEIDD27000B електрична парова 71 л
84 410 ₴
- В наявності
- Код: 76300657
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована електрична духова шафа Grundig GEIDD27000B з функцією приготування на парі. Клас енергоспоживання A+. Потужність 2700 Вт, об'єм камери 71 л. оснащена 17 функціями приготування: конвекція, верхній та нижній нагрів, циркуляція повітря, розморозка, гриль, режим бустера. Технологія CombiSteam дозволяє комбінувати паровое приготування з традиційним нагрівом для різних страв. Система самоочищення паром нагріває камеру до 96°C з подачею пари для розм'якшення забруднень. Эргономічний контейнер для води з однопунктовим відкриванням. Обладнана термозондом для контролю температури страви, цифровим таймером, блокуванням дверці. Напруга живлення 220-240В. Колір корпусу срібляний. Розміри: ширина 59,4 см, висота 59,5 см, глибина 56,7 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grundig |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість режимів приготування | 17 |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Очищення духовки | Очищення парою |
| Приготування на пару | Так |
| Таймер | Так |
| Годинник | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Ширина | 594 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування дверцят | Да |
| Блокування духовки | Да |
| Довжина: | 567 мм |
| Кількість функцій | 17 |
| Максимальна потужність печі | 2700 |
| Мoдель | GEIDD27000B |
| Потужність | 2700 |
| Напруга живлення | 220-240 |
| Об'єм духової шафи | 71 |
| Очищення | Парова |
| Термозонд | Да |
| Технологія CombiSteam | Да |
| Фронт | Сучасний |
| Шампур | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 410 ₴



