
Витяжка Amica OSC6231I настінна срібна 37 см 178 м³/год
6 860 ₴
- В наявності
- Код: 76324248
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витяжка Amica OSC6231I — настінна витяжка у сріблястому кольорі з класом енергоефективності C. Ширина 37 см, продуктивність 178 м³/час. оснащена одним мотором, двома алюмінієвими жировими фільтрами. Максимальна гучність 63 дБ, мінімальна 53 дБ. Має світлодіодне освітлення LED, яке забезпечує яскраве та енергоефективне освітлення варильної поверхні. Три ступені роботи вентилятора дозволяють регулювати швидкість залежно від необхідності. Витяжка підтримує два режими роботи: режим витягу для відведення повітря назовні та режим рециркуляції для внутрішнього очищення повітря. Управління здійснюється стандартними кнопками. Мінімальна відстань від газової та електричної плити становить 65 см. Одне джерело світла, діаметр вихідного отвору 12 см. Клас ефективності поглинання забруднень E, клас енергоефективності освітлення D.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Режими роботи | Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Настінна |
| Тип управління | Тактовое |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Ширина | 37 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 63 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Фільтр | металевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гучність | 63dB |
| Датчик запаху | Немає |
| Діаметр вихідної отвори | 12 |
| Клас енергоефективності | C |
| Клас енергоефективності освітлення | D |
| Клас ефективності поглинання забруднень | E |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Кількість моторів | 1 |
| Кількість фільтрів | 2 |
| Мінімальна гучність | 53 dB |
| Мінімальна відстань від газової плити | 65 |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 65 |
| Мінімальна відстань від електричної плити | 65 |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 65 |
| Мoдель | OSC6231I |
| Продуктивність витяжки | 178 |
| Функція затримки увімкнення | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 860 ₴






