
Витяжка вбудована Amica OSC5231B
6 001 ₴
- В наявності
- Код: 76324748
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована витяжка Amica OSC5231B призначена для монтажу в кухонні шафи і є компактним рішенням для видалення кулінарних запахів і пара. Модель забезпечує ефективну фільтрацію повітря під час приготування їжі, захищаючи кухню від неприємних ароматів і вологи. Витяжка оснащена зручними елементами управління та розрахована на роботу в режимі витяжки. Вбудований формат дозволяє інтегрувати прилад в інтер'єр кухні без займання додаткового простору. Компактні габарити роблять витяжку Amica OSC5231B придатною для кухонь різних розмірів. Модель від бренду Amica гарантує надійну роботу та довговічність використання на кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Настінна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Потужність освітлення | 4 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Річне споживання енергії | 41 кВтч |
| Гучність | 63dB |
| Датчик запаху | Немає |
| Діаметр виходу повітря [см] | 12 |
| Жировий фільтр | Алюмінієвий |
| Клас ефективності динамічного потоку | E |
| Клас ефективності освітлення | D |
| Клас ефективності видалення забруднень | E |
| Код сертифікації | 109790 |
| Кількість жирових фільтрів | 1 |
| Кількість моторів | 1 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна гучність | 63 dB |
| Мінімальна гучність | 53 dB |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 65 |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 65 |
| Мoдель | OSC5231B |
| Потужність | 89 |
| Продуктивність витяжки [м3/год] | 173 |
| Степені потужності вентилятора | 3 |
| Тип освітлення | LED |
| Керування | Механічне |
| Функції | Витяжка, фільтр |
| Функція затримки увімкнення | Немає |
| Енергетичний клас | C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 001 ₴






