
Стельовий світильник Shilo Reflektor Fussa 220 (39596)
13 689 ₴
- В наявності
- Код: 76414845
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Shilo Reflector Fussa 220 Black (39596) Стельові світильники відіграють надзвичайно важливу роль в освітленні інтер'єру, надаючи їм не тільки потрібну інтенсивність світла, але й підкреслюючи характер кімнати. Завдяки різноманітності доступних моделей стельові світильники ідеально підходять для різних приміщень, таких як вітальні, спальні, кухні та офіси. Однією з визначних моделей є Shilo Reflector Fussa 220 Black (39596), яка поєднує сучасний дизайн із функціональністю. Ефективність освітлення Shilo Spotlight Fussa 220 Black — стельовий світильник, який забезпечує освітлення завдяки трьом джерелам світла. Кожне з цих джерел може мати максимальну потужність 15 Вт, що забезпечує яскраве та чисте світло. У лампі використовуються лампи GU10, які відомі своєю високою світловою ефективністю. Можливість використання світлодіодних лампочок додатково підвищує енергоефективність та ресурс ламп. Технічні характеристики Стельовий світильник Shilo Fussa 220 Black характеризується ретельно розробленими розмірами та матеріалами. Його висота 30 см, ширина 40 см, глибина абажура 17 см. Завдяки сучасному стилю та металевій конструкції світильник ідеально вписується в різноманітні інтер’єри. Ви знайдете основні технічні дані нижче: Енергетичні переваги Shilo Spotlight Fussa 220 Black відповідає класу енергоспоживання А, що означає, що він енергозберігаючий та екологічно чистий. Використання світлодіодних лампочок додатково підвищує енергозбереження та знижує експлуатаційні витрати. Завдяки цьому лампа не тільки виглядає елегантно, але й допомагає піклуватися про нашу планету. Настроювана функціональність Стельовий світильник Shilo Reflector Fussa 220 Black пропонує можливість регулювати напрямок світла завдяки рефлекторному типу світильника. Це дозволяє легко налаштувати освітлення відповідно до ваших індивідуальних потреб, підкресливши вибрані елементи дизайну інтер’єру або створивши затишну атмосферу в різних кімнатах. Застосування та стиль Завдяки сучас
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | GU10 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 17 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 17 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 3 źródła |
| Кімната | Biuro |
| Максимальна потужність лампи | 15W Вт |
| Марка | Shilo |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | GU10 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Plafony |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 689 ₴

