
Вбудована витяжка Elica SKYDOME H16 A/100
133 491 ₴
- В наявності
- Код: 76965568
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. SKYDOME Обладнання можна регулювати за 3-рівневою шкалою інтенсивності двигуна (додатково доступні 2 інтенсивні передачі), що дозволяє регулювати швидкість відведення диму відповідно до ваших потреб. Мінімальна відстань між підвісною стелею та фактичною стелею становить 17 см. Капюшон використовує периферійне поглинання. Повітряний потік спрямований на зовнішню окружність капота, що знижує споживання енергії та шум. Модель Skydome виготовлена з матеріалів найвищої якості, що забезпечує тривалий термін служби. Завдяки його практичним функціям я гарантую неймовірне задоволення від приготування їжі з найвищим рівнем комфорту та безпеки. ТЕХНІЧНІ ДАНІ: Клас енергоспоживання: AРозміри: 100 x 50 см Версія: витяг Оздоблення: біле освітлення: світлодіодна панель 28 Вт Керування: пульт дистанційного керування 3S+2B Ефективність: 750 м³/год Рівень шуму: 48-68 дБ(А) Загальне споживання: 293 Вт Діаметр виходу: 220x90 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elica |
| Стан | Новий |
| Ширина | 41 мм |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 59 kWh |
| Клас продуктивності динамічного потоку | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | F |
| Кількість двигунів | 1 |
| Контроль | Zdalne |
| Мoдель | SKYDOME H16 A/100 |
| Марка | Elica |
| Потужність освітлення | 28W |
| Знежирювальний фільтр | Aluminiowy |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 750 |
| Тип капюшона | Wyspowy, Sufitowy, Wkład |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 5 |
| Функції | Wyciąg |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133 491 ₴



