
Витяжка Amica OSC6231W настінна біла 37 см 178 м³/год
6 001 ₴
- В наявності
- Код: 77008625
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінна витяжка Amica OSC6231W білого кольору класу енергоефективності C. Ширина 37 см, продуктивність 178 м³/час. оснащена світлодіодним освітленням LED, два алюмінієвих жирових фільтра. Рівень шуму від 53 до 63 дБ. Три ступені роботи вентилятора. Два режими роботи: витяг та рециркуляція. Управління кнопкове стандартне. Мінімальна відстань від газової плити 65 см, від електричної 45 см. Діаметр повітровідводу 12 см. Один світильник класу D. Клас ефективності поглинання забруднень E.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Режими роботи | Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Настінна |
| Тип управління | Тактовое |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 37 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 63 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Фільтр | металевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 14 мм |
| Датчик запаху | Немає |
| Діаметр повітровідведення | 12 |
| Клас світлоефективності | D |
| Клас енергоефективності | C |
| Клас ефективності поглинання забруднень | E |
| Клас ефективності вловлювання забруднень | E |
| Код сертифікації | 109791 |
| Кількість світильників | 1 |
| Количество силников | 1 |
| Кількість фільтрів | 2 |
| Максимальна висота | 14 |
| Мінімальна відстань від газової плити | 65 |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 65 |
| Мінімальна відстань від електричної плити | 45 |
| Мінімальний рівень шуму | 53 |
| Мoдель | OSC6231W |
| Продуктивність витяжки | 178 |
| Сенсор запаху | Немає |
| Функція затримки увімкнення | Немає |
| Функція відкладеного вмикання | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 001 ₴






