Доставка зі складу 5-10 днів. ОСТРІВ ХАЙКУ PRF0146286 HAIKU ISLAND BL/A/120 Унікальний і дизайн, що поєднує основні лінії та найсучасніші матеріали, які чудово збагачують будь-який житловий простір. Сучасні кухні все більше характеризуються міським стилем, ідеальним середовищем для революційного дизайну та професійної краси Haiku. Витяжка доступна в різних варіантах обробки, щоб підійти до будь-якого стилю кухні. Передня панель моделі доступна в 4 різних варіантах обробки. Він розроблений для клієнтів, які цінують просту та класичну структуру з високою функціональністю. Це розроблено для клієнтів, які цінують просту та класичну структуру та високу функціональність. Характерною особливістю виробу є естетична лінійність, виражена алюмінієвими гратами, що імітують чавун, які легко знімаються. Зменшена глибина витяжки Haiku робить її надзвичайно ергономічною, не втрачаючи її здатності витягувати. Завдяки корпусу висотою 8 см і великим димоходам, які підвищують ефективність, витяжка поглинає дим по всій варильній поверхні. Модель оснащена технологією Comfort Silence, що забезпечує високий рівень тиші на будь-якій швидкості. Крім того, Haiku забезпечує легке та безпечне обслуговування фільтра завдяки системі блокування, яка запобігає ослабленню 3D-чавунних решіток, які легко знімаються та миються в посудомийній машині. Завдяки практичним функціям модель Haiku забезпечує високий комфорт роботи та задоволення від приготування їжі. ХАРАКТЕРИСТИКИ: ДОВГИЙ РІВЕНЬ ФІЛЬТРУ, СПЕЦІАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ, КОМФОРТНА ТИША Розміри: 120 см Версія: уривок Оздоблення: чорне скло Клас енергоспоживання: A Керування: електронна кнопка 3S+2B Інтенсивна продуктивність: 690 м³/год Мінімально-максимальний рівень шуму: 51 дБ(A) Загальне споживання вихлопу: 277 Вт Освітлення: Світлодіодна стрічка 1x7 Вт Діаметр виходу: 150 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elica |
| Стан | Новий |
| Ширина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 277 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 50 kWh |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | C |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Контроль | Elektroniczne |
| Мoдель | HAIKU ISLAND BL/A/120 |
| Марка | Elica |
| Потужність освітлення | 7W |
| Знежирювальний фільтр | Aluminiowy |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 690 |
| Тип капюшона | Wyspowy |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 5 |
| Функції | Wyciąg |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 154 441 ₴





