
Витяжка Whirlpool AKR 5390/1 IX вбудована
7 836 ₴
- В наявності
- Код: 77419331
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Відкрийте для себе витяжку, яка створює гарну атмосферу Ключові функції 2 світлодіодні лампи Ідеально чисте повітря з 3 параметрами швидкості Познайомтеся з кухонною витяжкою Whirlpool AKR5390/1IX Надійна, система освітлення Надзвичайно довговічна та ефективна система освітлення, яка допомагає заощадити енергію та витрати. Світлодіодна система освітлення працює в 10 разів довше, ніж традиційні лампочки, і споживає на 90% менше енергії - Кожна лампочка служить довго. Світлодіодні лампочки служать в 10 разів довше, ніж традиційні лампочки - Енергозберігаюче рішення, ця система освітлення використовує на 90% менше. енергії, ніж традиційне освітлення Налаштуйте потужність пристрою відповідно до ваших потреб. Виберіть максимальну потужність для сильних або неприємних запахів і зменшіть її для повільного, спокійного приготування. Завдяки 3 рівням швидкості ви можете вільно контролювати потужність витяжки. - Повний контроль Ви вирішуєте, з якою потужністю має працювати пристрій - Різні рівні потужності, виберіть одну з 3 опцій швидкості Основні технічні дані Тип конструкції: Телескопічний Ширина: 599 мм Керування: кнопки Рівень шуму (дБ(A) re 1 pW): 65 Максимальний потік повітря: 304 м3/год Клас енергоефективності: D Кількість жирових фільтрів: 3 Кількість фільтрів проти запаху: 2 Включено Виробник залишає за собою право вносити зміни у зовнішній вигляд, функціональні можливості або налаштування системи без попередження. Фотографії та анімація призначені лише для демонстрації. Детальну інформацію можна отримати за телефоном гарячої лінії 801 900 666 або 00 48 89 679 80 84 з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 18:00.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 28 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Потужність освітлення | 5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Річне споживання енергії | 61 кВтч |
| Діаметр виходу повітря [см] | 12 |
| Клас енергоефективності | D |
| Клас ефективності динамічного потоку | E |
| Клас ефективності освітлення | D |
| Клас ефективності поглинання забруднень | D |
| Код сертифікації | 66026 |
| Кількість моторів | 1 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Кількість фільтрів для жиру | 2 |
| Максимальна висота | 18 |
| Мoдель | AKR 5390/1 IX |
| Продуктивність витяжки [м3/год] | 304 |
| Степені потужності вентилятора | 2 |
| Тип освітлення | Галоген |
| Керування | Механічне |
| Фільтр для жиру | Алюмінієвий |
| Функції | Витяжка, Поглинач |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Шумність | 65dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 836 ₴



