
Витяжка SeeNERGY IRIS INCASSO VETRO 76 BL вбудована чорна 680 м³/ч
30 308 ₴
- В наявності
- Код: 77737811
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Витяжка під шафу Seenergy IRIS IRIS INCASSO VETRO 76 BL Вбудована кухонна витяжка Iris Incasso Vetro 76BL, клас енергоспоживання А. Виготовлена з нержавіючої сталі. Капюшон доступний в двох розмірах: 56 см і 76 см. світлодіодне освітлення. Витяжка дуже тиха. Він може працювати як екстрактор і абсорбер. Має таймер і сигналізує про необхідність промивання або заміни фільтрів. За бажанням можна керувати за допомогою пульта дистанційного керування НАЙВАЖЛИВІШІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Витяжка Iris Incasso Vetro 76BL може працювати в режимі витяжки або абсорбера. У режимі абсорбера працює в замкнутому контурі. Для цього необхідно використовувати вугільні фільтри, які будуть відповідати за очищення повітря. У відкритому контурі пари виводяться за межі будівлі. У цьому режимі витяжка повинна бути підключена до вентиляційного каналу. Технічні дані: ТИП ВИТЯЖКИ: підшафний ДИЗАЙН: чорний РЕЖИМ РОБОТИ: абсорбер, витяжка МІН. ПОТУЖНІСТЬ ЕКСТРАЦІЇ [м3/год]: 292 МАКС. ЕКСТРАЦІЙНА ПОТУЖНІСТЬ: (м3/год): 680 хв. РІВЕНЬ ШУМУ дБ(А): 48МАКС. РІВЕНЬ ШУМУ дБ(A): 62 ОСВІТЛЕННЯ: LED 2x2.1 КЕРУВАННЯ: Електронне м'яке на дотик ШВИДКІСТЬ: 3 КЛАС ЕНЕРГІЇ: АНТИЖИРНИЙ ФІЛЬТР: алюмінієвий (можна мити в посудомийній машині) ВУГІЛЬНИЙ ФІЛЬТР: опційно №. Довговічний фільтр FCA000021 ШИРИНА [мм]: 563 ВИСОТА [мм]: 280 ГЛИБИНА [мм]: 230 ВАГА [кг]: 13,5 ГАРАНТІЯ [місяць]: 24
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seenergy |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 75 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 28 мм |
| Клас енергетичної ефективності | A |
| Клас ефективності динамічного потоку | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | E |
| Максимальна висота | 28 |
| Мoдель | Iris Incasso Vetro |
| Продуктивність витяжки | 680 |
| Продуктивність витяжки [м3/год] | 680 |
| Степені потужності вентилятора | 3 |
| Шумність | 48dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 308 ₴


