
Витяжка Т-подібна Whirlpool AKR 558/3 IX нержавіюча сталь 60 см
12 340 ₴
- В наявності
- Код: 77890004
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витяжка кухонна Whirlpool AKR 558/3 IX з Т-подібною конструкцією призначена для видалення запахів та забруднень повітря на кухні. Корпус з нержавіючої сталі. Ширина 598 мм, глибина 450 мм. оснащена світлодіодним освітленням (2 світильники) з енергоефективністю класу D. Продуктивність 428 куб. м/год з трьома рівнями швидкості. Рівень шуму 65 дБ. Управління кнопкове. Містить металеві жирові фільтри (2 штуки) та вугільний фільтр (1 штука). Клас ефективності поглинання забруднень E. Діаметр повітряного виходу 150 мм. Має один електричний двигун.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Настінна |
| Тип управління | Тактовое |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 598 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Фільтр | металевий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр виходу повітря | 150 |
| Клас енергоефективності освітлення | D |
| Клас ефективності поглинання забруднень | E |
| Код сертифікації | 66128 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість моторів | 1 |
| Кількість світильників | 2 |
| Кількість фільтрів для жиру | 3 |
| Кількість фільтрів жирових | 2 |
| Кількість фільтрів вугільних | 1 |
| Мoдель | AKR 558/3 IX |
| Продуктивність витяжки | 428 |
| Тип конструкції | Кominowy T-подібний |
| Шумність | 65dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 340 ₴



