
Варильна поверхня Gorenje IS646BG індукційна 4 конфорки чорна 59.5 см
30 462 ₴
- В наявності
- Код: 78302092
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Індукційна варильна поверхня Gorenje IS646BG призначена для вбудовування в кухонний стіл. Поверхня оснащена 4 індукційними конфорками з сенсорним управлінням. Ширина 595 мм, глибина 520 мм, висота 54 мм. Колір корпусу чорний. Напруга живлення 220-240 В. Конфорка 1: 2100/3000 Вт, конфорка 2: 1400/1850 Вт, конфорка 3: 2100/3000 Вт, конфорка 4: 2300/3000 Вт. Варильна поверхня оснащена функціями PowerBoost для інтенсифікації нагріву, QuickStart, ReStart, Stop&Go. Має вбудований таймер, захист від дітей, кераміку HighSpeed. Управління сенсорне з можливістю вибору різних режимів готування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Стан | Новий |
| Тип | Індукційна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від дітей | Так |
| Таймер | Так |
| Конфорки | |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 54 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей споживання енергії | Немає |
| Керамика HighSpeed | Да |
| Мoдель | IS646BG |
| Потужність — Конфорка 5 | Немає |
| Потужність — Конфорка 6 | Немає |
| Потужність конфорки 1 | 2100/3000 |
| Потужність конфорки 2 | 1400/1850 |
| Потужність конфорки 3 | 2100/3000 |
| Потужність конфорки 4 | 2300/3000 |
| Напруга живлення | 220-240 |
| Функція PowerBoost | Да |
| Функція QuickStart | Да |
| Функція ReStart | Да |
| Функція Stop&Go | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 462 ₴






