
Духова шафа електрична Siemens HB672GBS1 чорна 71 л 3600 Вт
51 430 ₴
- В наявності
- Код: 78351707
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована електрична духова шафа Siemens HB672GBS1 серії iQ700. оснащена 13 функціями приготування. Об'єм камери 71 л. Потужність 3600 Вт. Клас енергоспоживання A+. Внутрішнє покриття - емаль. Технології: Fast Preheat для швидкого попереднього розігрівання, Wywietlacz TFT EXCite, activeClean для автоматичного самоочищення, softMove для плавного відкривання та закривання дверцят. Блокування духової шафи - включено. Термозонд відсутній. Напруга живлення 220-240В. Колір корпусу - чорний. Габарити: ширина 59,4 см, висота 59,5 см, глибина 54,8 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 59.5 мм |
| Ширина | 59.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокада духовки | Да |
| Дисплей TFT EXCite | Да |
| Довжина: | 54.8 мм |
| Кількість функцій | 13 |
| Мoдель | HB672GBS1 |
| Потужність | 3600 |
| Напруга живлення | 220-240 |
| Об'єм духової шафи | 71 |
| Система softMove | Да |
| Термозонд | Немає |
| Технологія Fast Preheat | Да |
| Технологія activeClean | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 430 ₴








