
Духовка електрична Amica ED37218B X-TYPE чорна 77 л 3600 Вт
21 935 ₴
- В наявності
- Код: 78841980
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична вбудована духовка Amica ED37218B X-TYPE з інноваційною системою BakingPro System. Об'єм камери 77 літрів, потужність 3600 Вт, клас енергоспоживання A. Духовка розігрівається до 150°C лише за 3 хвилини. оснащена 11 функціями приготування, включаючи гриль потужністю 1500 Вт. Внутрішнє покриття зі спеціальної емалі EasyClean з ефектом легкого очищення. Має галогенне верхнє освітлення для зручного контролю процесу приготування. Рефлексивне скло знижує температуру фасада на 15%. оснащена таймером, годинником та датчиком температури. Система швидкого демонтажу дверцят зі спеціальними замками. Висувні бічні напрямні забезпечують стабільність. Закрита верхня планка дверцят запобігає попаданню забруднень всередину. Напруга живлення 230 В.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Графітовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Таймер | Так |
| Годинник | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Глибина | 57.5 мм |
| Висота | 59.5 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічні напрямні | Да |
| Час попереднього нагрівання до 150 °C | 3 хвилини |
| Висувна дrabinka сухарницьza | Да |
| Галогенове верхнє освітлення | Да |
| Закрита верхня планка дверцят | Да |
| Кількість функцій | 11 |
| Легкий демонтаж дверцят | Да |
| Мoдель | ED37218B X-Type |
| Потужність | 3600 |
| Потужність гриля | 1500 Вт |
| Наявність термощупу | Немає |
| Напруга живлення | 230 |
| Об'єм духової шафи | 77 |
| Рефлексивне скло дверцят | Да |
| Зниження температури фасаду | 15% |
| Технологія BakingPro System | Да |
| Емаль EasyClean | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 935 ₴









