
Декоративна витяжка Toflesz Baltic Island 700 Cooper
56 443 ₴
- В наявності
- Код: 79009484
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Капюшон Baltic Island Copper island Циліндрична витяжка красивого мідного кольору є однією з найпопулярніших і найвиразніших острівних витяжок на ринку. Економічна форма труби в поєднанні з легкою елегантністю насиченої міді робить витяжку Baltic Island ідеальною як для гламурних, так і для промислових і скандинавських композицій. Витяжка з мідної труби – це головний герой кухні, яка, крім унікальної форми, відрізняється ще й чудовою функціональністю. У ньому використано багато інноваційних рішень, таких як: світлодіодне освітлення SMD останнього покоління, багатошаровий алюмінієвий фільтр, високоякісна турбіна, таймер, електронне керування з блакитним підсвічуванням. Острівна витяжка Baltic Island запрошує вас у світ сучасного дизайну! НАЙВАЖЛИВІШІ ПЕРЕВАГИ ВИТЯЖКИ Світлодіодне підсвічування LED SMD нове покоління світлодіодного освітлення. Завдяки вищій яскравості вони характеризуються чистим і яскравим кольором, вони забезпечують набагато краще світло та набагато стійкіші до зовнішніх умов, ніж світлодіодне освітлення старішого покоління Легко чистити Висока якість матеріалів, з яких виготовлено вироби, робить їх простими в чищенні та стійкими до подряпин або пошкоджень, спричинених повторним протиранням тканиною Висока якість Однією з розпізнавальних ознак продукції TOFLESZ є висока якість, яка є результатом роботи кваліфікованих спеціалістів та отримання декларації про відповідність основним вимогам європейських директив. Екологічно чистий і тихий Усі продукти відповідають найвищим стандартам використання, оскільки виготовлені з екологічно чистих матеріалів. Крім того, прилади відповідають стандартам якості та безпеки. Вони тихі у використанні, що робить їх також придатними для відкритих просторів, не заважаючи працювати людям поблизу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOFLESZ |
| Стан | Новий |
| Ширина | 47 мм |
| Тип витяжки | Острівна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас енергоспоживання | B |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Контроль | Zdalne |
| Мoдель | Balitc |
| Максимальна гучність | 64 dB |
| Марка | Toflesz |
| Мінімальний об'єм | 44 dB |
| Потужність освітлення | 2 x 2W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 700 |
| Тип капюшона | Wyspowy |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 4 |
| Фільтр знежирювальний | Aluminiowy |
| Функції | Wyciąg, Pochłaniacz |
| Колір | Miedziany |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 443 ₴




