
Витяжка наклонна Berg IceBerg Pure 60 Black сенсорна 350 м³/ч
11 429 ₴
- В наявності
- Код: 79141985
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витяжка наклонна Berg IceBerg Pure 60 призначена для встановлення над кухонною плитою. Номінальна продуктивність 350 м³/год забезпечує ефективне видалення запахів і пара під час готування. Розміри: ширина 59,5 см, глибина 35 см. Обладнана вугільним жировим фільтром (1 шт). Управління сенсорне з електронною панеллю e-circle. Світлодіодне освітлення 2x1,5 Вт. Три рівні потужності. Таймер вимикання. Діаметр повітропроводу 150 мм. Клас енергоспоживання B. Клас освітлення A. Клас поглинання забруднень D. Рівень шуму 63-64 дБ. Колір чорне скло. Для роботи в режимі рециркуляції потрібен додатковий вугільний фільтр BCN14 (придбається окремо).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 59.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 63 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | вугільний |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас освітлення | A |
| Клас поглинання забруднень | D |
| Клас енергетичної ефективності | B |
| Клас ефективності поглинання забруднень | D |
| Кількість фільтрів | 1 |
| Кількість фільтрів для жиру | 1 |
| Мoдель | IceBerg Pure 60 |
| Потужність освітлення | 2 x 1,5 |
| Продуктивність витяжки | 350 |
| Тип | Витяжка похила |
| Фільтр для жиру | Вугільний |
| Шумність | 63dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 429 ₴



