
Духова шафа електрична Amica ED37618B X-TYPE чорна 77 л 3600 Вт
20 478 ₴
- В наявності
- Код: 79214921
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована електрична духова шафа Amica ED37618B X-TYPE чорного кольору з об'ємом 77 л і потужністю 3600 Вт. оснащена системою BakingPro System для найвищої якості випічки. Швидке нагрівання до 150°C за 3 хвилини. 11 функцій приготування. Клас енергоспоживання A. Напруга живлення 230 В. Внутрішнє покриття з каталітичними вкладишами для легкого чищення. Емаль EasyClean, яка не вбирає забруднення. Телескопічні направляючі з функцією STOP для безпечного висування протиней. Закрита верхня планка дверцят захищає від попадання бруду всередину. Легкий демонтаж дверцят завдяки спеціальним защіпкам. Висувна сушильна драбина. Бічні драбини для стабільності. Верхнє галогенне освітлення для зручного контролю приготування. Наявність годинника. Розміри: ширина 59,5 см, висота 59,5 см, глибина 57,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Клас енергоспоживання | A |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Колір корпусу | Графітовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Очищення духовки | Каталітична |
| Годинник | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 59.5 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічні сходи | Да |
| Швидке нагрівання | До 150 °C за 3 хвилини |
| Верхнє галогенове освітлення | Да |
| Висувна сушильна драбина | Да |
| Довжина: | 57.5 мм |
| Закрита верхня планка дверцят | Да |
| Кількість функцій | 11 |
| Легкий демонтаж дверцят | Да |
| Мoдель | ED37618B X-TYPE |
| Потужність | 3600 |
| Напруга живлення | 230 |
| Об'єм духової шафи | 77 |
| Система BakingPro | Да |
| Телескопічні напрямні | Да |
| Термозонд | Немає |
| Функція STOP напрямних | Да |
| Емаль EasyClean | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 478 ₴









