
Духовка електрична Amica ED37618X X-Type вбудована 77 л 3600 Вт
22 372 ₴
- В наявності
- Код: 79214922
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована електрична духовка Amica ED37618X X-Type класу енергоспоживання A. Потужність 3600 Вт, об'єм 77 літрів. оснащена 11 функціями приготування. Особливості: система BakingPro System забезпечує швидке та рівномірне приготування, нагрів до 150°C за 3 хвилини. Емаль EasyClean полегшує очищення. Телескопічні напрямні з функцією STOP запобігають перекиданню протенів. оснащена каталітичними вкладками для очищення, галогенним верхнім освітленням, електронним часовником. Закрита верхня смуга дверцят захищає від забруднень. Легкий демонтаж дверцят. Телескопічна полиця та бічні напрямні для стабільності. Напруга 230 В. Колір срібний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Клас енергоспоживання | A |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Очищення духовки | Каталітична |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 59.5 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| BakingPro System | Да |
| Бічні напрямні | Да |
| Швидке нагрівання | Да |
| Галогенове верхнє освітлення | Да |
| Довжина: | 57.5 мм |
| Закрита верхня планка дверцят | Да |
| Кількість функцій | 11 |
| Легкий демонтаж дверцят | Да |
| Мoдель | ED37618X X-TYPE |
| Потужність | 3600 |
| Нагрівання до 150 °C | 3 хвилини |
| Напруга живлення | 230 |
| Об'єм духової шафи | 77 |
| Телескопічна полиця | Да |
| Телескопічні напрямні | Да |
| Термозонд | Немає |
| Функція STOP напрямних | Да |
| Годинник | Да |
| Емаль EasyClean | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 372 ₴









