
Нагрівальний ящик Amica AWDM6I X-TYPE срібний 22 л
17 563 ₴
- В наявності
- Код: 79214923
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нагрівальний ящик Amica AWDM6I X-TYPE призначений для розігрівання та підогрівання посуду та страв. Оснащений керамічною нагрівальною пластиною. Об'єм камери 22 л, максимальна вантажопідйомність 25 кг. Ящик має сенсорне керування та фронт зі скла в срібному кольорі. Функції: розморозка, підогрівання посуду, підогрівання страв та утримання тепла. Оснащений механізмом відкривання PushPull для зручного доступу. Має запрограмовані програми для різних типів страв, включаючи плавлення шоколаду та приготування йогурту. Розміри: ширина 59,5 см, висота 14,1 см, глибина 56,1 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 14.1 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Блюдо |
| Матеріал | Стекло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 56.1 мм |
| Максимальна вантажність | 25 |
| Матеріал фронту | Стекло |
| Механізм відкривання | PushPull |
| Мoдель | AWDM6I X-TYPE |
| Об'єм | 22 л |
| Попередньо встановлені програми | Да |
| Тип нагрівання | Керамічна плита |
| Керування | Сенсорне |
| Функція підтримання тепла | Да |
| Функція підігрівання страв | Да |
| Функція підігрівання посуду | Да |
| Функция разморозка | Да |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 563 ₴






