Вбудована електрична духовка Electrolux EOB7S31V SteamBoost 800 з функцією приготування на парі. Об'єм камери 70 л, потужність 3500 Вт. Клас енергоспоживання A+. оснащена 16 функціями приготування, включаючи конвекцію, гриль, терморозподіл, розморожування. Внутрішнє покриття - легкозмивна емаль. Розміри: ширина 59,5 см, висота 59,4 см, глибина 56,7 см. Напруга живлення 230 В. оснащена термозондом, таймером, годинником, блокуванням дверцят. Провід телескопічний. Тихе закривання дверцят, безпечна при дотику. Застосовані технології: швидкий нагрів, Multilevel Cooking, SteamBoost для функції парової очистки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Таймер | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 59.4 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Multilevel Cooking | Да |
| SteamBoost | Да |
| Безпечна під час дотику дверцята | Да |
| Блокування дверцят | Да |
| Швидке нагрівання | Да |
| Довжина: | 56.7 мм |
| Кількість функцій | 16 |
| Мoдель | EOB7S31V |
| Потужність | 3500 |
| Напруга живлення | 230 |
| Об'єм духової шафи | 70 |
| Дріт телескопічний | Да |
| Розморожування | Да |
| Термозонд | Да |
| Терморазгон | Да |
| Тихе зачиняння дверцят | Да |
| Основні | |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Тип духової шафи | електричний |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Приготування на парі | Да |
| Годинник | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴











