
Духовка електрична Electrolux EOE7P31Z чорна піролітична 71 л
42 146 ₴
- В наявності
- Код: 79216760
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована електрична духовка Electrolux EOE7P31Z SenseCook 700 з піролітичним очищенням. Об'єм камери 71 л, потужність 3500 Вт. оснащена термозондом для контролю температури продуктів, електронним керуванням, таймером та годинником. Колір чорний. Розміри: ширина 59,5 см, висота 59,4 см, глибина 56,7 см. Напруга живлення 230 В. Телескопічні напрямні, функція приготування піци. Має 10 функцій приготування, включаючи технології SenseCook, Multilevel Cooking, Even Cooking. Клас енергоспоживання A+. Передбачена блокування дверцята. Високі оцінки споживачів за інтуїтивну панель управління, швидке нагрівання, легкість чищення та елегантний дизайн.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Колір корпусу | Графітовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 594 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування дверцят | Да |
| Довжина: | 567 мм |
| Камера | XXL |
| Кількість функцій | 10 |
| Мoдель | EOE7P31Z |
| Потужність | 3500 |
| Напрямні | Телескопічні |
| Напруга живлення | 230 |
| Об'єм духової шафи | 71 |
| Термозонд | Да |
| Технологія Even Cooking | Да |
| Технологія Multilevel Cooking | Да |
| Технологія SenseCook | Да |
| Функція піци | Да |
| Основні | |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Тип духової шафи | електричний |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Очищення духовки | Піролітична |
| Годинник | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 146 ₴










