
Духова шафа Electrolux SenseCook EOE5C71Z електрична 72 л
24 547 ₴
- В наявності
- Код: 79332027
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована електрична духова шафа Electrolux SenseCook 700 EOE5C71Z з об'ємом камери 72 літри. Потужність 3490 Вт, клас енергоспоживання A. оснащена 9 функціями приготування, включаючи конвекцію, терморециркуляцію, гриль та функцію пара. Внутрішнє покриття з каталітичними вкладками для самоочищення. Телескопічні напрямні для зручного вилучення блюд. Механізм Soft Closing забезпечує плавне та безшумне закривання дверей. Швидке розігрівання скорочує час підготовки на 40%. Термозонд для контролю готовності. Електронне управління з сенсорним циферблатом. Розміри: ширина 59,6 см, висота 59,4 см, глибина 56,9 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Конвекція | Так |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Очищення духовки | Каталітична |
| Приготування на пару | Так |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 594 мм |
| Ширина | 596 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке розігрівання | Да |
| Верхній нагрівач | Да |
| Довжина: | 569 мм |
| Кількість функцій | 9 |
| Механізм Soft Closing | Да |
| Мoдель | EOE5C71Z |
| Потужність | 3490 |
| Нижній нагрівач | Да |
| Об'єм духової шафи | 72 |
| Телескопічні напрямні | Да |
| Термозонд | Да |
| Терморециркуляція | Да |
| Технологія Even Cooking | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 547 ₴










