
Духовка електрична Electrolux EOD5C50Z SteamBake 72 л чорна
24 572 ₴
- В наявності
- Код: 79332946
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована електрична духовка Electrolux EOD5C50Z SteamBake 600 з функцією приготування на парі. Об'єм камери 72 літри, потужність 2990 Вт. Клас енергоспоживання A. оснащена 9 функціями приготування включаючи конвекцію, гриль та терморециркуляцію. Розміри: ширина 59,6 см, висота 59,4 см, глибина 56,9 см. Функція швидкого нагріву скорочує час підготовки на 40 відсотків. Механізм Soft Closing забезпечує плавне та безшумне закриття дверцята. Телескопічні напрямні для зручного вилучення страв. Внутрішнє покриття з каталітичними вкладками для самоочищення. Управління механічне за допомогою поворотних ручок. Напруга живлення 220-240 В. Технології SteamBake та Multilevel Cooking. Функція терморециркуляції забезпечує рівномірне пропікання на кількох рівнях одночасно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Матеріал фасаду | Скло/нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Очищення духовки | Каталітична |
| Приготування на пару | Так |
| Таймер | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Годинник | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Глибина | 56.9 мм |
| Висота | 59.4 мм |
| Ширина | 59.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Soft Closing дверцята | Да |
| Блокування дверцят | Немає |
| Швидке нагрівання | Да |
| Кількість функцій | 9 |
| Мoдель | EOD5C50Z |
| Потужність | 2990 |
| Напруга живлення | 220-240 |
| Об'єм духової шафи | 72 |
| Роумер XL | Да |
| Телескопічні напрямні | Да |
| Термодатчик | Немає |
| Технологія Multilevel Cooking | Да |
| Технологія SteamBake | Да |
| Функція гриля верхнього | Да |
| Функція конвекції | Да |
| Функція терморециркуляції | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 572 ₴








