
Підігрівач посуду Amica AWDM6W X-TYPE 22л білий сенсорне управління
21 206 ₴
- В наявності
- Код: 79403901
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа для підігрівання посуду Amica AWDM6W X-TYPE призначена для тривалого збереження температури блюд та швидкого підігрівання посуду. Об'єм камери 22 літри з максимальною вантажопідйомністю 25 кг. оснащена керамічною нагрівальною платою та сенсорним керуванням. Температурний діапазон 40-80°C дозволяє вибрати оптимальний режим для різних типів посуду та блюд. Передня панель з загартованого скла з холодним фронтом (не перевищує 35°C). Механізм відкривання PushPull забезпечує зручний доступ до вмісту одним дотиком. Вбудовані функції включають підігрівання посуду, підігрівання блюд, розморожування та збереження тепла. Має набір попередньо встановлених програм для приготування спеціальних блюд (розтоплення шоколаду, приготування йогурту). Білий колір корпусу підходить для різних інтер'єрів кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 141 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 561 мм |
| Максимальна вантажність | 25 |
| Максимальна робоча температура | 80 |
| Матеріал фронту | Стекло |
| Механізм відкривання | PushPull |
| Мінімальна температура | 40 |
| Мoдель | AWDM6W X-TYPE |
| Об'єм | 22 л |
| Особливості | Термостат, механізм PushPull, встановлені програми |
| Способ нагрева | Керамічна нагрівальна плита |
| Температура фронту | 35 |
| Тип | Підігрівач посуду |
| Тип встановлення | Настільний |
| Керування | Сенсорне |
| Функції | Розморожування, підігрівання посуду, підігрівання страв, підтримання тепла |
| Функціональне призначення | Для тарілок, Для чашок |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 595 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 206 ₴






