
Духовка електрична Amica ED37610X X-TYPE вбудована 77 л 3600 Вт
23 976 ₴
- В наявності
- Код: 79403942
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована електрична духовка Amica ED37610X X-TYPE з класом енергоспоживання A. Потужність 3600 Вт, об'єм камери 77 літрів. оснащена 11 функціями приготування. Швидке нагрівання до 150°C за 3 хвилини завдяки системі BakingPro System. Корпус з нержавіючої сталі срібного кольору. Розміри: ширина 59,5 см, висота 59,5 см, глибина 57,5 см. Функції: система BakingPro для рівномірного приготування, телескопічні напрямні з функцією STOP, емаль EasyClean з легким чищенням, закрита верхня смужка дверцяток, простий демонтаж дверцяток зі спеціальними защелками, сушильна ділова решітка, бічні ділові решітки, галогенове верхнє освітлення, годинник, швидке нагрівання. Матеріал внутрішнього покриття - емаль.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Клас енергоспоживання | A |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Годинник | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 59.5 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічні ділові решітки | Да |
| Швидке нагрівання | Да |
| Час нагрівання до 150 °C | 3 |
| Галогенове верхнє освітлення | Да |
| Довжина: | 57.5 мм |
| Закрита верхня смуга дверцят | Да |
| Кількість функцій | 11 |
| Легкий демонтаж дверцят | Да |
| Мoдель | ED37610X X-TYPE |
| Потужність | 3600 |
| Об'єм духової шафи | 77 |
| Система BakingPro | Да |
| Сушильна ділова решітка | Да |
| Телескопічні напрямні | Да |
| Термозонд | Немає |
| Функція STOP напрямних | Да |
| Емаль EasyClean | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 976 ₴








