
Духовка електрична Electrolux SteamPro 900 KOAAS31CX
98 573 ₴
- В наявності
- Код: 79428031
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Електрична духовка з Steam SteamPro Основні технічні дані Ємність: 70 л
Спосіб очищення: пар
Дисплей: сенсорний TFT Клас енергоефективності: A++
Загальна споживана потужність: 3500 Вт
Вбудовані розміри: 590x560x550 мм Функції Steamify® забезпечить потрібну кількість пари SteamPro Підключення Термозонд Функція швидкого нагріву *Фотографії нижче наведені лише для ілюстрації та можуть не відображати точну модель. Парова духовка CookView Series 900 із камерою Оснащений внутрішньою камерою, завдяки з’єднанню Wi-Fi, він не тільки дозволяє дистанційно контролювати процес випікання на екрані телефону, не відкриваючи дверцята. За допомогою програми MyElectrolux ви можете регулювати час і температуру випікання, а також використовувати рецепти та наші ідеї. Камера CookView® Забезпечує моніторинг процесу випікання без необхідності відкривати дверцята. Функція Steamify® – допомога в приготуванні їжі на пару Функція Steamify® подбає про вас, керуючи налаштуваннями вашої пароварки. Потрібно лише вказати температуру, при якій планується запікання. Піч автоматично вибере оптимальну кількість пари та налаштує інші робочі параметри для отримання бажаного результату. Випікати стало легше, підключившись до програми Дізнайтеся, як Connected Cooking полегшує використання духовки. Дистанційно встановлюйте та змінюйте час випічки та температуру духовки. Насолоджуйтеся зручністю керування процесом випічки, навіть коли ви не на кухні. Смачні хрусткі та соковиті страви за допомогою датчика внутрішньої температури Температурний датчик відстежує внутрішню температуру страви без ризику недопікання чи перепікання. Його використання підвищує контроль над процесом випічки. Коли страва буде готова, датчик внутрішньої температури сповістить про закінчення приготування та вимкне духовку. TFT-сенсорний дисплей із помічником у кулінарії Кольоровий дисплей забезпечує інтуїтивне керування. Виходячи з досвіду користувача, було використано скорочене меню з доступом до 3 найбільш часто використовуваних функцій, решту можна вибрати зі спадної панелі. Це найкоротший шлях до смачних страв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Колір корпусу | Інший |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 59.4 мм |
| Глибина | 56.7 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Барбекю | Немає |
| Волість | 3500 W |
| Внутрішня частина духовки | Emalia |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Датчик температури | Да |
| Місткість | 70 l |
| Використовувані технології | Wi-Fi |
| Кількість функцій духовки | 25 |
| Конвекційна циркуляція повітря | Да |
| Контроль | Sensorowe |
| Мoдель | KOAAS31CX |
| Марка | Electrolux |
| Відобразити | Да |
| Очищення | Parowe |
| Передний | Nowoczesne |
| Подорожувальники | Drabinkowe, Teleskopowe |
| Тип | Elektryczny parowy |
| Функції | Grill, Termoobieg, Termosonda, Pieczenie wielopoziomowe, Automatyczne wyłączenie, Wskaźnik ciepła pozostałego, Automatyczna propozycja temperatury, Elektroniczna regulacja temperatury |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 98 573 ₴










