
Духовка електрична Electrolux CombiQuick 800 KVLAE00WT
63 655 ₴
- В наявності
- Код: 79485143
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Компактна електрична духовка CombiQuick з функцією мікрохвиль. Electrolux KVLAE00WT CombiQuick Режим швидкого розігріву духовки дозволяє на 40% скоротити час, необхідний для підготовки духовки до роботи при необхідній температурі. Коротша фаза нагріву порівняно з традиційним пристроєм дозволить вам перетворити вільний час на незабутню їжу. Ідеальні страви за менший час Духовка серії 800 CombiQuick дозволяє вдвічі скоротити час випікання порівняно зі стандартними пристроями. Завдяки поєднанню конвекції, мікрохвиль і різних режимів ви можете заощадити стільки часу без шкоди для смаку! Духовка CombiQuick дозволяє вдвічі скоротити час випікання порівняно зі стандартними приладами. TFT сенсорний екран із помічником у кулінарії Кольоровий дисплей забезпечує інтуїтивне керування. Виходячи з досвіду користувача, було використано скорочене меню з доступом до 3 найбільш часто використовуваних функцій, решту можна вибрати зі спадної панелі. Це найкоротший шлях до смачних страв. Швидке та рівномірне випікання, рівномірне приготування Вентилятор забезпечує постійну циркуляцію гарячого повітря, забезпечуючи рівномірний розподіл температури. У таких умовах страви можна випікати при температурах на 20% нижчих, ніж у традиційних печах, що економить час і енергію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 45.5 мм |
| Глибина | 56.7 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Барбекю | Немає |
| Волість | 3000 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Датчик температури | Немає |
| Місткість | 43 l |
| Замок духовки | Да |
| Використовувані технології | CombiQuick |
| Кількість функцій духовки | 23 |
| Контроль | Sensorowe |
| Мoдель | KVLAE00WT |
| Марка | Electrolux |
| Потужність мікрохвильової печі | 1000 W |
| Відобразити | Да |
| Очищення | Emalia łatwoczyszcząca |
| Передний | Nowoczesne |
| Подорожувальники | Drabinkowe |
| Термоциркуляція | Да |
| Тип | Elektryczny z mikrofalą |
| Функції | Grill, Mikrofala, Szybkie nagrzewanie, Pieczenie wielopoziomowe |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 655 ₴









