
Піч Electrolux KODEH70X SteamBake 600 електрична з паром 72л
26 642 ₴
- В наявності
- Код: 79485145
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична вбудована піч Electrolux KODEH70X SteamBake 600 з функцією пара. Об'єм камери 72 літри. Клас енергоефективності A. Потужність 3500 Вт. оснащена 9 функціями приготування. Внутрішнє покриття з емалі, легко чистити. Технології Multilevel Cooking та Even Cooking забезпечують рівномірне приготування на кількох рівнях. Термощуп для контролю температури приготування. Вбудований таймер. Чорний колір корпусу. Напруга живлення 220-240 В. Розміри: ширина 59,6 см, висота 59,4 см, глибина 56,9 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об`єм | 72 л |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 56.9 мм |
| Висота | 59.4 мм |
| Ширина | 59.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Електричність |
| Клас енергоефективності | A |
| Кількість функцій | 9 |
| Матеріал внутрішнього покриття | Емаль легко чищувана |
| Мoдель | KODEH70X |
| Потужність | 3500 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм | 72 л |
| Термощуп | Да |
| Технологія Even Cooking | Да |
| Технологія Multilevel Cooking | Да |
| Тип | Вбудована піч |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Тип духової шафи | електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 642 ₴








