
Духовка електрична Electrolux SenseCook 700 KOECC31X
32 089 ₴
- В наявності
- Код: 79494100
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Піч SenseCook серії 700 Оптимальний результат випічки Ми допоможемо вам досягти ідеальних результатів випічки. Духова шафа серії SenseCook® 700 з термозондом дозволяє точно контролювати температуру всередині їжі. Потім він вимикається, коли досягає відповідного рівня. Це спосіб приготувати ніжний стейк і смачну лазанью. Її використання збільшує контроль над процесом випікання. Термопара контролює внутрішню температуру страви без ризику недопікання або перевипікання. Коли страва буде готова, датчик внутрішньої температури сповістить про закінчення приготування та вимкне духовку. РК-дисплей із піктограмами Сенсорна панель із чітким дисплеєм дозволяє електронно регулювати температуру та час, а також вибирати автоматичні програми. Налаштування, запрограмовані для різних типів страв, забезпечують ідеальні результати без ризику помилок. Наша технологія каталітичного очищення дозволить вам забути про необхідність видаляти жирний бруд з духовки. Ця система самоочищення починає працювати автоматично, коли температура духовки досягає 250°C. Завдяки цьому очищення більше не є проблемою. Швидкий нагрів Режим швидкого розігріву духовки дозволяє на 40% скоротити час, необхідний для підготовки духовки до роботи при необхідній температурі. Коротша фаза нагріву порівняно з традиційним пристроєм дозволить вам перетворити вільний час на незабутню їжу. Швидке й рівномірне випікання за допомогою функції Even Cooking Вентилятор забезпечує постійну циркуляцію гарячого повітря, забезпечуючи рівномірний розподіл температури. У таких умовах страви можна випікати при температурі на 20% нижчій порівняно з традиційними духовками, що економить час і енергію. Основні функції
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 59.4 мм |
| Глибина | 56.7 мм |
| Ширина | 59.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Барбекю | Немає |
| Блокування духовки | Да |
| Волість | 3500 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Датчик температури | Да |
| Місткість | 71 l |
| Кількість функцій духовки | 11 |
| Конвекційна циркуляція повітря | Да |
| Контроль | Sensorowe |
| Мoдель | KOECC31X |
| Марка | Electrolux |
| Відобразити | Да |
| Очищення | Kataliza, Pyroliza |
| Передний | Nowoczesne |
| Руководства | Drabinkowe, Teleskopowe |
| Тип | Elektryczny |
| Функції | Grill, Szybkie nagrzewanie, Termosonda, Pieczenie wielopoziomowe |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 089 ₴










