
Витяжка купольна Electrolux EFC226R LEDLights 300 чорна 420 м³/год
21 935 ₴
- В наявності
- Код: 79616103
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витяжка купольна Electrolux EFC226R LEDLights 300 у чорному матовому кольорі. Настінна кухонна витяжка продуктивністю 420 м³/год з рівнем шуму 66 дБ. оснащена двома алюмінієвими жировими фільтрами, одним електродвигуном та двома світлодіодними точками освітлення. Клас енергоефективності за освітленням E, клас ефективності захоплення забруднень D. Глибина 45 см, діаметр вихідного отвору повітря 15 см, максимальна висота 107 см. Легкі у використанні органи керування для швидкого перемикання швидкостей та освітлення. Знімний фільтр забезпечує чистоту повітря на кухні протягом тривалого часу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 600 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Тип витяжки | Настінна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Фільтр | металевий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1070 мм |
| Діаметр виходу повітря [см] | 15 |
| Діаметр вихідної отвори | 15 |
| Клас енергоефективності з освітлення | E |
| Клас ефективності захоплення забруднень | D |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Кількість моторів | 1 |
| Кількість фільтрів | 2 |
| Кількість фільтрів від жиру | 2 |
| Мoдель | EFC226R |
| Продуктивність витяжки | 420 |
| Тип | Настінна |
| Фільтр від жиру | Алюмінієвий |
| Шумність | 66dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 935 ₴





