
Витяжка вбудована Electrolux LFG719X срібляста 80 см 700 м³/год
25 944 ₴
- В наявності
- Код: 79618060
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована витяжка Electrolux LFG719X (Hob2Hood 700) призначена для монтажу в кухонну шафу. Ширина 80 см, глибина 30 см, висота до 34 см. Срібляста колір, корпус з нержавіючої сталі. Продуктивність 700 м³/год при максимальній гучності 68 дБ та мінімальній 54 дБ. оснащена алюмінієвим жировим фільтром (1 шт), одним мотором і двома світильниками. Діаметр вихідного патрубка 15 см. Мінімальна відстань від газової плити 57 см, від електричної 50 см. Клас енергоефективності A за освітленням, клас D за поглиненням забруднень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 80 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | металевий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 34 мм |
| Діаметр вильоту повітря | 15 |
| Клас енергоефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | D |
| Кількість жирових фільтрів | 1 |
| Кількість моторів | 1 |
| Кількість світильників | 2 |
| Матеріал фільтра | Алюмінієвий |
| Мінімальна відстань від газової плити | 57 |
| Мінімальна відстань від електричної плити | 50 |
| Мoдель | LFG719X |
| Продуктивність витяжки | 700 |
| Тип | Вбудована |
| Рівень шуму (максимум) | 68 |
| Рівень шуму (мінімум) | 54 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 944 ₴










