
Витяжка телескопічна Electrolux LFP536X 60 см 600 м³/ч
19 749 ₴
- В наявності
- Код: 79618974
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витяжка телескопічна Electrolux ExtractionTech 600 LFP536X — вбудована модель шириною 60 см у срібному кольорі. Продуктивність 600 м³/год при рівні шуму 68 дБ. оснащена алюмінієвими жировими фільтрами (2 шт.), одним двигуном і двома точками LED-освітлення класу A. Глибина корпусу 29,8 см, діаметр повітроводу 15 см. Клас енергоефективності C. Телескопічний механізм дозволяє легко висувати витяжку за потреби. Управління з 3-ступеневою регуляцією потужності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Ширина | 60 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Фільтр | металевий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 29.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр виведення повітря | 15 |
| Діаметр виходу повітря [см] | 15 |
| Клас освітлення | A |
| Клас енергоефективності | C |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість точок світла | 2 |
| Кількість фільтрів | 2 |
| Кількість фільтрів для жиру | 2 |
| Мoдель | LFP536X |
| Продуктивність витяжки | 600 |
| Тип | Вбудована |
| Фільтр для жиру | Алюмінієвий |
| Шум | 68dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 749 ₴






