
Витяжка телескопічна Electrolux LFP539X 90 см 600 м³/год
21 206 ₴
- В наявності
- Код: 79619051
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована телескопічна витяжка Electrolux ExtractionTech 600 LFP539X сріблястого кольору. Ширина 90 см, глибина 29,8 см. Продуктивність 600 м³/час, рівень шуму 68 дБ. Клас енергетичної ефективності C. оснащена алюмінієвими жировими фільтрами (кількість 3), два джерела світлодіодного освітлення. Діаметр вихідного отвору 15 см. Клас ефективності освітлення A, клас ефективності поглинання забруднень D. Трирівнева регулювання потужності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Ширина | 90 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Фільтр | металевий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 29.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вихідної отвори | 15 |
| Клас енергетичної ефективності | C |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | D |
| Кількість жирових фільтрів | 3 |
| Кількість світильників | 2 |
| Кількість точок освітлення | 2 |
| Кількість фільтрів для жиру | 3 |
| Мoдель | LFP 539 X |
| Продуктивність витяжки | 600 |
| Тип | Вбудована |
| Шумність | 68dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 206 ₴








