
Мікрохвильова піч AEG MBE2658DEM з грилем 25 л 900 Вт
32 089 ₴
- В наявності
- Код: 79621162
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована мікрохвильова піч AEG MBE2658DEM чорного кольору з сріблястими елементами. Об'єм 25 літрів, потужність мікрохвиль 900 Вт, потужність гриля 800 Вт. оснащена сенсорним управлінням з електронним керуванням та поворотними ручками. Має функції гриля, підігрівання та розморожування з автоматичним вибором часу розморожування. Діаметр обертової тарілки 32,5 см, внутрішнє покриття з нержавіючої сталі. Дверцята відкриваються в ліву сторону. Система поширення мікрохвиль від одного джерела. оснащена захистом від дітей. У комплекті інструкція польською мовою, основа обертової тарілки, маскуюча рамка та обертова тарілка. Виробник: Electrolux Poland.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Вбудована техніка | Так |
| Гриль | Так |
| Дисплей | Так |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Об`єм | 25 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дверца | Навісна |
| Захист від дітей | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45.9 мм |
| Ширина | 59.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага з пачкою | 21 |
| Діаметр обертової тарілки | 32.5 |
| Довжина: | 40.4 мм |
| Комплектація | Інструкція на польську, основу тарілки, маскувальна рамка, обертова тарілка |
| Максимальна потужність мікросхем | 900 |
| Мoдель | MBE2658DEM |
| Потужність гриля | 800 Вт |
| Напрямок відчинення дверцят | У лівий бік |
| Номер каталогу | 1183510 |
| Об'єм | 25 л |
| Виробник/Імпортер | Electrolux Poland Sp. z o.o. |
| Розміри паковання | 65 x 54 x 54 |
| Система поширення мікрохвиль | Окреме джерело |
| Тип | Мікрохвильова піч |
| Тип гриля | Звичайний |
| Функції | Гриль, підігрів, розморожування |
| Функція розморожування | Автоматичний вибір часу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 089 ₴

